Onlayn kazinoda şansınızı sınayın!

Jacks or Better Double Up – Jacks or Better Double Up

Jacks or Better Double Up: Nasıl Oynanır?

Jacks or Better Double Up, klasik video poker oyunu olan Jacks or Better’ın bir varyasyonudur. Oyuncular, bir el oluşturmak için 5 kart çekiyor ve bu eli koruyarak kazanmak için bir kombinasyon oluşturmaya çalışıyor. Oyuncular, kazanmak için en az bir çift kızın sahip olması gereken Jacks or Better’ın temel kurallarını takip ediyor.

Jacks or Better Double Up, oyunculara kazanmış oldukları elin kazanma olasılığını ikiye katlamak için bir seçenek sunar. Oyuncular, kazanmış oldukları elin kazanma olasılığını ikiye katlamak için “Double Up” seçeneğini seçebilir. Bu seçenek, oyuncuların kazanmış oldukları elin kazanma olasılığını ikiye katlamak için bir çift kart çekmeyi seçmelerini sağlar. Oyuncular, çektikleri kartların üstündeki karttan daha yüksek bir değere sahip olması durumunda kazanır. Aksi takdirde, oyuncular kaybeder.

Jacks or Better Double Up, klasik Jacks or Better oyununun bir varyasyonudur ve oyunculara kazanmış oldukları elin kazanma olasılığını ikiye katlamak için bir seçenek sunar. Oyuncular, kazanmış oldukları elin kazanma olasılığını ikiye katlamak için bir çift kart çekmeyi seçebilir ve çektikleri kartların üstündeki karttan daha yüksek bir değere sahip olması durumunda kazanır.


Posted

in

by

Tags: